Kulty cargo czyli jak Jahwe latał metalowym pojazdem

cargo

Od jakiegoś czasu w kręgach alternatywnych narasta nowy ruch uświadomionych o New World Order. Wydaje się, że to dobrze bo każda przebudzona owca z iluzji jest na wage złota na tej planecie. Jest jednak pewne ale … Owe przebudzone owce szukają ratunku tylko w jednej księdze zwanej Biblia. Opierają swoją wiare tylko na jednym źródle informacji, wszystko inne nazywając dezinformacją. Nie pozostaje nic innego tylko pogratulować inteligencji inaczej. Owe osoby mają nowe guru w postaci Chrisa Whita, „youtubowego” paterza za którym wiernie podąża stado owiec. Ten pasterz niszczy swoimi słowami wszystko co nie zgadza się z jedynie słuszną świetą księgą.

https://projektasymetria.wordpress.com/2011/01/27/chris-white-tajemniczy-kaznodziej/

Kulty Cargo to wierzenia powstałe podczas drugiej wojny światowej na wyspach południowego pacyfiku. Amerykańskie samoloty zrzucały towary (cargo) żywnościowe dla okolicznych mieszkańców. Po zakończeniu wojny zaprzestano zrzutów. Miejscowi mieszkańcy którzy przed amerykanami  nigdy na oczy nie widzieli samolotów zaczeli budować je ze słomy, stworzyli specyficzne rytuały oraz modlitwy do samolotów czekając aż Bogowie powrócą z towarami.

cargo

W latach 1519 – 1524 Herman Cortes i jego stosunkowo  mały 500 – osobowy oddział żołnierzy podbija wielkie imperium Azteków. Cortez został wpuszczony do stolicy która liczyła wtedy 300 tyś mieszkańców i była największym miastem na świecie.  Aztekowie wierzli, że Cortes to powrót ich Boga Quetzalcoatla dlatego, że  podróżował on w srebnej zbroi na koniu który nie był wtedy znany w Ameryce Południowej. Dodać trzeba, że Aztekowie mieli spisane proroctwa o powrocie ich Boga Quetzalcoatla gdyby nie ich wiara w te proroctwa Cortes nie zdobyłby ich imperium, przynajmniej nie za pierwszym razem.

Wyobraźmy sobie przez chwile, że jesteśmy troche jak Aztekowie żyjemy na pewnej planecie która jest położona w wielkim kosmosie. I tak jak Cortes miał flote która przebyła ocean a której nie mieli Aztekowie, tak ktoś może mieć „flote” która podróżuje w przestrzeni kosmicznej a której my na naszej planecie nie mamy (przynajmniej oficjalnie).

Fragmet z Księgi Ezechiela (Stary Testament) cytuje po angielsku bo tylko takim tłumaczeniem dysponuje:

Ezechiel opisuje jak objawił się Jahwe:

„And I looked, and behold, a whirlwind came out of the north, a great cloud, and a fire flashed, causing a brightness about it, and out of the midst of it gleamed something like a pale yellow metal”.

Jeszcze raz: „a pale yellow metal” . Ezechiel opisuje pojazd Jahwe zrobiony z jasnego (bladego) żółtego metalu (coś co wyglądało dla niego jak metal). Dalej opisuje humanoidalne postacie które wyszły z pojazdu, miały skrzydła, rece i nogi a twarze ludzko – zwierzęce. Zupełnie jak na Babilońskich rzeźbach i płaskorzeźbach, oczywiście najcenniejsze z nich zostały wywiezione z Bagdadu przez amerykanów i już ich pewnie nie zobaczymy. Jak widać „wszechmocny Jahwe” musi używać metalowego pojazdu do poruszania się. Ezechiel opisuje też dzwięki tego pojazdu tak jakby miał jakiś napęd. Cholernie ograniczony musiał być ten Jahwe jak stosował maszyne do poruszania się. Ciasne umysły teologów powymyślały tyle nonsensownych interpretacji Ksiegi Ezechiela, że nawet nie bede tu ich przytaczał.

Na pewnym alternatywnym forum internetowym znalazłem taki oto wpis:

„Każdy new age`wski nurt jest z gruntu fałszywy i można go określic  jako atak aniołów upadku i demonów (dusz potępionych) które im są podporządkowane. To sa  ostatnie chwile (proszę zrozumiec to symbolicznie ) takiej aktywności świata demonicznego i  jemu podporządkowanej masonerii . Dlatego widac frontalny  ich atak w mediach i kulturze obrazów elektronicznego przetwarzania. Niestety czas oczyszczania skończy się dla ludzi tragicznie – 2/3 ludzkości zginie (Nostradamus, Akita, Fatima,La Salette, Quito i wiele innych oredzi) dla Polski jest szansa  jesli wybierzemy Chrystusa na Króla Polski (ON SAM TEGO OD NAS OCZKUJE) Niesty na przeszkodzie jest episkopat Polski mocno już poddany wpływom masońskim (choc po śmierci Życińskiego może przyjśc pewne opamiętanie). druga przeszkoda to Polski ateistyczny rząd, udajacy swoje wyznanie – to taka gra wobec katolickiego elektoratu. Czy zdązymy przed końcem czasów, katastrof i oczyszczania ludzkości? Jeśli nie to zapowiadane jest, że zginie nas 80% czyli zostanie jakieś 8 mln – wtedy z całą pewnością dkonamy intronizacj. Czy zawsze Polak musi byc mądry po fakcie???

Teraz wypełzną wszelkiej masci ateiści i będą wyśmiewac się z prawd jakie wyżej… to też dowów  na kolejne przeszkody. Apostazja  zaczyna przypominac efekt kuli śniegowej. Wszystko może zmienic modlitwa szczególnie św. Różaniec!!!!”

Zostawie to bez komentarza. powiem tylko – ludzie zacznijcie wreszcie do cholery mysleć !!! bo widać, że wasi „Bogowie” myślą niestety za was. Wierzcie w ich proroctwa a skończycie jak Aztekowie.

Christian art, Christian art, Madonna, UFO detail

Christian art, Christian art, baptism of Jesus Christ by UFO

Reklamy
 1. #1 by Nordzom on Luty 13, 2011 - 8:52 pm

  BARDZO potrzebny tekst, choć króciutki…
  Uny widzą, że sporo ludzi budzi się z letargu, więc sięgnęli po „subtelniejsze” metody manipulacji – wyciągnęli z rękawa odpowiednio przeszkolonego agenta Chrisa White’a (maja takich sporo w zapasie), który robi wodę z mózgu owieczkom niezdolnym do uwolnienia się od biblii… (odzyskuje je dla matrixa).
  Do pełnej wolności trzeba wiedzy i charakteru, oraz trwałego poziomu samowiedzy, a z tą jest trudno, bowiem religie odbiblijne pozbawiły wyznawców samowiedzy właśnie, skutkując ubezwłasnowolnieniem psychicznym. W takiej sytuacji kod odbiblijnego zniewolenia sięga bardzo głęboko, w podświadome warstwy psychiki, a bazuje na niewiedzy dot. powstania biblii, NT, itd..
  Markus – chyba nie unikniesz tematu „biblia”, tzn. jej geneza, twórcy, etc. Da się zebrać sporo materiału, choć będzie troche roboty. Pomyśl o tym.

 2. #2 by projektasymetria on Luty 14, 2011 - 12:35 am

  Długo się leczyłem z katolickiego wychowania jakie otrzymałem. Wole trzymać się od Bibli z daleka. To mieszanka starożytnych tekstów z różnych kultur z wycinkami nauk Jezusa. Można ją analizować ale tak naprawde nigdy nie dojdziemy do prawdy gdzie zaciera sie fikcja a gdzie zaczyna prawda. Biblia nie jest niezbedna do duchowego rozwoju czy życia moralniego. Może komuś być przydatna ale nie jest niezbędna. Znam wiele przyzwoitych osób które nigdy nie czytały Bibli ani nie studiowały jej nauk. Znam też osoby którym ona pomaga, wszystko OK!, tylko niech mi ktoś nie wmawia, że bez tej książki nie można żyć moralnie i rozwijać sie duchowo. Mi ona nie jest do niczego potrzebna ale też mi nie przeszkadza.. Niech sobie istnieje, głośna krytyka tego dzieła może zwalić na człowieka gromy fanatyków. Po co mi to. Lepiej energie inwestować w inne zajęcia. Ezechiel wypowiedział się jednoznacznie jak objawił się Jahwe. Kto ma jeszcze wątpliwości to jego problem.

  Nordzom
  „Markus – chyba nie unikniesz tematu „biblia”, tzn. jej geneza, twórcy, etc. Da się zebrać sporo materiału, choć będzie troche roboty. Pomyśl o tym”

  Naprawde szkoda czasu fanatyków nie przekonasz argumentami. Przez dwa lata udzielałem się na forach i nikogo nie przekonałem. Zaleją Ciebie cytatami i nie odpuszczą ani na krok. Zobacz jaką „wojne” miał administrator forum http://www.davidicke.pl z Suchym i społką, szkoda czasu. O Soborze w Nicei jest pełno materiałów. Ty wiesz jak powstała Biblia i inni co chcą znać prawde tego się dowiedzą jak będą mieli cheć poszukać. Fanatyków i tak nie przekonamy oni czekają na intronizacje Jezusa. Wyobrażasz sobie prawdziwie duchowo rozwinietą istote która tylko czeka aż ogłosi się ją królem Polski, bo jak nie to zniszczy 80% ludzkości. Co to za wielkie ego musi być, to jakiś popieprzony psychopata. Ktokolwiek się za niego podaje nie ma nic wspólnego z Bogiem.

 3. #3 by Nordzom on Luty 14, 2011 - 1:23 am

  Markus
  Tak, masz racje – szkoda energii.
  Z Suchym zetknęliśmy się też u AstroMarii, bo i tam próbował misjonować … na samo wspomnienie obłazi mnie coś lepkiego, to wystarczy!

  Mam nadzieję, że jednak i na Asymetrię będziesz podrzucał materiały godne uwagi – to jest stała potrzeba gości-czytelników.

 4. #4 by Duke Nukem on Luty 15, 2011 - 9:55 pm

  Jeśli jednak w wolnej chwili (naprawdę wolnej) będzie się komuś z Was chciało zalinkować krytyczne materiały o soborze w Nicei to ja nie pogardzę.

 5. #5 by projektasymetria on Luty 15, 2011 - 10:17 pm

  Miałem kiedyś pełni linków do informacji o Nicei ale później gdzieś je pokasowałem, bo temat dla mnie uważam za zamknięty. Amen.Ale jak coś kiedyś znajde to tutaj wrzuce.

 6. #6 by Duke Nukem on Luty 15, 2011 - 10:22 pm

  Rozumiem.
  Ale z góry dzięki wielkie.
  Jeśli ktoś inny tu trafi to też będzie miał wyżerkę.

 7. #7 by felicyta on Luty 16, 2011 - 12:17 am

  Fajnie, ze poruszyles ten temat a wpis u Astrom. „Achtung !!!
  Jahwe przyleciał!!!” jest bombowy. Pozdrawiam.

 8. #8 by felicyta on Luty 16, 2011 - 12:22 am

  To jest fantastyczny temat. Och, jak chcialoby sie rozpowszechnic taka ksiazeczke wszystkim Ziemianom.

  Maszyna do produkcji manny
  Rodney Dale, George Sassoon
  fragmenty z książki Arnolda Mostowicza „O tych co z kosmosu”, zawierającej streszczenie książki „Maszyna do produkcji manny”

  http://www.paranormalne.pl/index.php?showtopic=6410

 9. #9 by projektasymetria on Luty 16, 2011 - 12:27 am

  Hej! Witam na blogu, dzięki za linka. Rzeczywiście temat jest fantastyczny ale dla większości bardzo kontrowersyjny. Dlatego lepiej studiować to w zaciszu swojego domu bo inaczej można „dostać w łeb” od fanatyków.

 10. #10 by projektasymetria on Luty 16, 2011 - 1:02 am

  Ostrzegam wszystkich fanatyków, że niedługo powstanie nowy blog który będzie blogiem ufologicznym bo ta tematyka mnie najbardziej interesuje. Jestem niebezbiecznym świrem który wierzy w UFO aczkolwiek to nie jest dobre określenie bo wielowymiarowość zawiera inne światy fizyczne i niefizyczne (np: duchowe), UFO to za wąskie określenie. Trzymajcie się mocno „Bibliofile”. Człowiek po to dostał mózg aby korzystać z róznych źródeł a nie tylko z jednej książki. Jahwe jak potrzebuje wielbicieli to niech nauczy klepać paciorki małpe, po co mu człowiek o większej inteligencji. Małpa nie zadawałaby pytań, nie poszukiwała tylko mechanicznie powtarzała bezrefleksyjnie np: trzy wyuczone modlitwy. Można wtedy intronizować jakiegoś goryla na króla. Jahwe nie miałby problemów z dyscypliną i posłuszeństwem wobec niego przez małpy. A w piekle nie mieliby nic do roboty. Chyba nie po to dał nam wolną wole aby zapełniać piekło. Wolna wola, oznacza samodzielne myślenie, przygode życia i poszukiwania a to grozi nieposłuszeństwem wobec Jahwe, a z jego punktu widzenia piekłem. Wniosek logiczny: wolna wola nie pochodzi od Jahwe, a on sam nie jest Bogiem tylko sam się tak ogłosił. Aby potrzymywać się przy życiu musi miec swoje odbicie czyli Lucyfera, albo to jego kumpel albo są tym samym – czysta dialektyka heglowska. Jahwe nie istnieje bez Lucyfera a Lucyfer nie istnieje bez Jahwe.

 11. #11 by Nordzom on Luty 16, 2011 - 2:28 am

  @Duke Nukem
  – poszukaj u Karlheinza Deschnera, tam znajdziesz max. informacji; w jęz. polskim wydawnictwo Uraeus z Gdyni opublikowało sporo jego książek kilka lat temu, w tym „Krytyczną historię Kościoła” (w 2 tomach) i „Kryminalną historię chrześcijaństwa” (dzieło życia Autora, 7-tomowe, wiem, że Uraeus na pewno wydał 5 tomów, sukcesywnie się ukazywały).
  K. Deschner to m.in. wykształcony teolog, miał dostęp do źródeł nieosiągalnych dla innych pisarzy.
  Oby islam doczekał się takiego Deschnera!

 12. #12 by Duke Nukem on Luty 16, 2011 - 7:20 pm

  Tak Nordzom, znam Deschnera, pastwią się nad nim na kilku portalach katolickich. Gdzieś miałem „Krzyż Pański z Kościołem”. Przydałby się inne pozycje. U Astromarii był link do jego prac za darmo ale już jest nieaktywny.
  A Ezechiela interpretował pierwszy chyba Erich von Däniken. Wtedy to większość w krk strasznie się na niego obraziła. Ale naukowiec jego pokroju ma to gdzieś. Każdy a prawo myśleć samodzielnie.

 13. #13 by Nordzom on Luty 17, 2011 - 3:12 am

  Sprawdzę Deschnera na Chomiku . Tam kiedyś widziałam u kogoś, a mają wyszukiwarki, to poszukam. O Nicei najwięcej będzie w I tomie „Kryminalnej historii chrześcijaństwa”, jest to rzetelne i drobiazgowo udokumentowane dzieło.
  Odp. dam za parę dni (dopiero – sorry! nie da się inaczej), chyba że sam wcześniej znajdziesz.
  Deschnera próbowali ugryźć i w rodzinnych Niemczech, ale wygrywał każdy wytoczony mu proces.
  Pozdrawiam.

 14. #14 by felicyta on Marzec 1, 2011 - 10:02 am

  to powinno Cie zainteresowac

  „sonia powiedział/a
  Marzec 1, 2011 @ 1:40 AM
  Film z posiedzenia Brytyjskiej Izby Lordów, z dnia 10 Listopada 2010 roku. W filmie tym mamy potwierdzenie CIA jako finansjera EU

  mówi o 6 najbogatszych ludziach na całym świecie, bez wymieniania ich nazwisk.

  Czyli… ludzie ci rzeczywiście istnieją!

  Ale dalej jest jeszcze lepiej!

  W minutach 13: 00 – 13:45 – Blackheath mówi o koncie Banku Watykanu:
  „Totalna wartość złota Banku Watykańskiego rezerw jest uważana za większą,
  niż ilość złota, jakie kiedykolwiek posiadano w historii całego świata.”

  „Mój problem jest taki: jeszcze tego nie udowodniliśmy.” – Lord James of Blackheath.

  Lord James of Blackheath jest jednym z najlepiej poinformowanych biznesmenów na naszej planecie, a izba Lordów stanowi grupę biznesmenów takiego formatu !

  Jest ewidentne, że finansowe machinacje najbogatszego gracza naszej planety, czyli Watykanu są przyczyną obecnego kryzysu. Posiadając taką ilość złota (o powiązaniach z bankami szwajcarskimi lord Blackheath nie wspomniał!) oraz kontrolując tak syjonizm jak i masonerię –
  Watykan jest stolicą całego świata i świat ten jest pod jego całkowitą kontrolą.

  Lord cytował ową informację z programu National Geographics wydanego 12 lat wcześniej.

  materiał ze strony
  http://www.proroctwa.com/zloto-watykanu.htm

  British House of Lords: 1 Nov 2010

 15. #15 by projektasymetria on Marzec 1, 2011 - 2:48 pm

  To bardzo ważne, że już nawet wysoko postawieni politycy zaczynają coś mówic. Kolejny przyład, że nie jestesmy wariatami a teorie spiskowe to spiskowe fakty.

 16. #16 by Irbis on Kwiecień 12, 2011 - 12:11 pm

  Ale jakie szansze mamy jako ludzie, a nawet ci pozytywnie rozbudzeni i śwaidomi sytuacji na ziemi w roku 2011 … i nie fanatycy – na obronę przed tym co nam szykuje owa grupka ludzi ustawiona ponad reszta ludzkosci bo ma dostęp do technologii 1000 lat wyprzedzającej naszą… Juz Tesla wykazał jak mozna krozystac z darmowej energii .. i co z tego skoro łapy na to polozyli owi faszysci z elitki planetarnej a samego Teslę zamrodowano bo chciał udostepnić ją wszystkim ?
  Jakie ma znaczenie czy to bedą barany ze stana „przebudzone” i wyznające „inne” przebudzenia niz Ci pierwsi ? -skoro i tak elitka może rozwalic pol planety tylko po to by zniszczyc 2/3 ludzkosci … a ta reszta przeznazona jest do obozow koncentracyjnych by mogla pracowac dla tej elitki wlasnie … ?
  CO mozna zrobić ? Czy ten scenariusz jest nieunikniony ? Czy mozna jakos przed tym sie obornic ?

 17. #17 by Irbis on Kwiecień 12, 2011 - 12:23 pm

  Do #1 : Właśnie dzieje sie tak jak to opisujesz na stroie „Transformacja 2012” gdzie blogierka nie publikuje żadnych postów ktore nie sa zgodne z „jedynymi i słusznymi” jej zalozeniami .. Czyli po prostu odbywa sie tam pranie móżgu ludiom … Sianie dezinformacji i manipulacji prawdami, półprawdami i nieprawdami. Czyli typowe zabiegi sekciarskie. Moich postow nigdy nie puszcza bo wykazuję w nich nieścisłosci i sprzeczości w tych czannelingach. Nie negują wszystkich bo wiele jest warotsciowych … ale jesli czytam np. że jakas „świetlista istota” pragnaca dobra lduzkosci i pokoju – POCHWALA atak NATO na Libię twierdzac ze to dla „dobra i pokoju światowego” .. to juz naprawde ręce i wszystko opada z wrazenia … Ten ktos uważa ze pokoj mozna osiagnac gasząc ogień ogniem ! Nawet średnio rozgarnięty czytelnik tej strony zorientuje sie że cos tu nie gra … Ale pani K.(blogierka tej strony) – nie dopuszcza za żadne skarby do jakiejs konforntajki slownej czy nawet rzezowej dyskusji czy rzezowych i konkretnych pytań. Dla mnie jest to oczywiste tworzenie wlasnie tej „subtelnej i zjadliwej” religii na bazie faktów i wymysłów … Kryteria są proste : jesli czyta sie co innego niz sie mysli i mówi – to nie moze to byc coś uczciwego i wartosciowego.

 18. #18 by Naveta Magar on Sierpień 30, 2012 - 5:11 pm

  Superb blog! Do you have any tips and hints for aspiring writers?
  I’m planning to start my own website soon but I’m
  a little lost on everything. Would you advise starting with a free platform like WordPress or go for a paid
  option? There are so many options out there that I’m completely overwhelmed .. Any suggestions? Kudos!

 19. #19 by bladymamut on Październik 2, 2012 - 11:01 am

  tutaj można zobaczyć na fragment Księgi Ezechiela opisującego wizje „rydwanu Bożego”
  http://www.nonpossumus.pl/ps/Ez/1.php

 20. #20 by frontier high speed internet plans on Lipiec 6, 2013 - 4:05 pm

  I absolutely love your blog and find many of your post’s to be just what I’m looking for.
  Do you offer guest writers to write content in your case?
  I wouldn’t mind creating a post or elaborating on a few of the subjects you write regarding here. Again, awesome weblog!

 21. #21 by melatonin for sleep on Lipiec 9, 2013 - 2:24 am

  I blog frequently and I truly thank you for your information.
  Your article has truly peaked my interest.
  I will take a note of your site and keep checking for new
  details about once per week. I subscribed to your Feed too.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: