Jedzenie ma znaczenie

„Niech pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem”  Hipokrates


Reklamy
 1. #1 by Nordzom on Styczeń 27, 2011 - 10:57 pm

  Markus – teraz tu się biega w przyśpieszonym tempie… Nie musi być aż tak (he he … co za dużo, to niezdrowo!), bo jest ze szkodą dla bloga – utraciliśmy np. wejrzenie w wykaz wpisów, a tego szkoda (gdzie szukać – ŁATWO – „Ukrytego wymiaru” i poprzednich?).
  Albo może przydałby się np. chronologiczny wykaz wpisów / tematów (tak głośno myślę, bo wiem, że sam popróbujesz różnych wariantów i wybierzesz optymalny).

  Przysięgi Hipokratesa polscy medycy już dawno nie składają – jest jeno tzw. przyrzeczenie, że będą leczyć ludzi zgodnie z wyuczoną wiedzą (a tej strzegą izby lekarskie – wyjątkowo wredna instytucja).
  Ignorancja medyków w dziedzinie żywienia i wpływu odżywiania na stan zdrowia jest porażająca. Na studiach ich tego prawie nie uczą, a sami po studiach nie kwapią się do zgłębiania takich „zabobonów”… Oczywiście – są wyjątkowi , świadomi lekarze (wyjątek z reguły), nierzadko ścigani przez izby lekarskie.
  Co do diety surówkowej / surowej – należy bardzo dbać o zrównoważenie energetyczne posiłków, żeby nie wyziębić organizmu (surowe zawsze wychładza, zimna woda również); wyziębienie jest groźne dla życia. Wielkiej wiedzy na ten temat dostarcza medycyna chińska (kilka tysięcy lat doświadczeń).
  Pozdrawiam.

 2. #2 by Marcus on Styczeń 28, 2011 - 12:02 am

  Menu u góry !!!!!!!!!!!!

  Ale racja zrobie dwa albo trzy wpisy na stronie.

  Co do diety to ja robie 70% surowej i 30% gotowanej. Lubie gotowane posiłki i lubie ryby, mięsa nie jem. Dla mnie taka dieta jest optymalna dla kogoś innego optymalne będą inne proporcje. Należy obserwowac organizm jak funkcjonuje na takiej diecie.
  Pozdrawiam

 3. #3 by Nordzom on Luty 13, 2011 - 11:23 pm

  Zajrzałam dzisiaj ponownie do tego tematu. Przecież jest stale AKTUALNY i potrzebny!
  Markus – proszę, zostaw (umieść) „Jedzenie ma znaczenie” tak, by łatwo i szybko można było je znaleźć, w dowolnym momencie.
  Są tu bezcenne informacje !!!

 4. #4 by projektasymetria on Luty 13, 2011 - 11:58 pm

  Wiem ale wszystkie tematy są ważne a ja musiałem je jakoś pogrupować w kategorie. Zobacze co da się zrobic może stworze nową kategorie dla tej notki. Generalnie kto szuka ten i tak znajdzie.

 5. #5 by Pizza on Październik 20, 2012 - 9:58 am

  Very nice blog, keep it up! I love your posts – really 🙂 # 1

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: